Kończy się rozdział życia, który powinien zakończyć się zupełnie inaczej.Tak jak przystało to w granicach ludzkości i w symbiozie z naturą.Zaczynam myśleć nad wszystkim co złe i dobre i zastanawiam się czy to jak żyjemy zależy od tego czy większość przechyli się sukces czy porażkę w życiu.Przez całe życie zbieramy punkty dodatnie i ujemne.Tych, których będzie więcej taki będzie końcowy rezultat.Tylko, że do tych wszystkich plusów i minusów niektórzy dostają takie "bonusy" życiowe.Ja dostałem od życie grę w barażach.
sobota, 20 grudnia 2008
Powrót do życia
Kończy się rozdział życia, który powinien zakończyć się zupełnie inaczej.Tak jak przystało to w granicach ludzkości i w symbiozie z naturą.Zaczynam myśleć nad wszystkim co złe i dobre i zastanawiam się czy to jak żyjemy zależy od tego czy większość przechyli się sukces czy porażkę w życiu.Przez całe życie zbieramy punkty dodatnie i ujemne.Tych, których będzie więcej taki będzie końcowy rezultat.Tylko, że do tych wszystkich plusów i minusów niektórzy dostają takie "bonusy" życiowe.Ja dostałem od życie grę w barażach.
Subskrybuj:
Posty (Atom)