No i zdecydowałem sie w końcu założyć bloga.
Powód?Rozstanie z żoną.
Rozstaliśmy się a właściwie to żona odeszła dokładnie 8.12.2007.
Cały czas czuje taką pustkę i ból że trudno opisać to.
Teraz i nie mam rodziny i praca mi sie wali ale i nic tak właściwie mi sie nie układa.
Jak tylko zbiore troche mysli napiszę coś wiecej.
Chociaż czy ja sie pozbieram?Nawet psycholog nie pomaga za bardzo.
No cóż napiszę nastepnym razzem coś więcej
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz